ارزان جا > مقالات > اجاره آپارتمان در تهران و هزینه های آن

اجاره آپارتمان در تهران و هزینه های آن

اجاره آپارتمان در تهران

بحث هزینه و مساله مالی در هر پروسه ای اگر مهمترین مساله نباشد بدون شک یکی از فاکتورهای مهم و تعیین کننده می باشد.در مبحث اجاره و کرایه در تهران نیز همین نکته مد نظر است حال آنکه اجاره خانه و آپارتمان مبله باشد که به نسبت هزینه بیشتری در بر دارد.کسی که در فکر اجاره آپارتمان در تهران میباشد بدون شک محلی برای اسکان نیاز دارد و اجاره مکانی برای اقامت از دغدغه های اصلی وی میباشد.در این میان فرد دو گزینه را برای انتخاب دارد.یا اجاره یک خانه یا آپارتمان مبله و یا یک هتل. در این جا میتوان به مقایسه اجمالی پرداخت و برتری های کرایه واحد مبله را به وضوح دید.اول اینکه اپارتمان مبله از نظر متراژ و فضا به نسبت هتل بزرگتر میباشد.برتری بعدی که قابل ذکر است، امکانات واحدهای ما میباشد که شما میتوانید کلیه لوازم آشپزخانه و مبلمان را در اختیار داشته باشید.مزیت نهایی هزینه میباشد که اگر شما مقایسه بفرمایید با اجاره یکی از واحدهای آپارتمان مبله ما هزینه بسیار کمتری را نسبت به هتل میپردازید.منزل اجاره ای تهران را با ما تجربه کنید.

اجاره خانه مبله تهران اجاره خانه مبله تهران

اجاره آپارتمان مبله در منطقه ۵ تهران

منطقه ۵ تهران

منطقه ۵ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال غرب کلان‌شهر تهران واقع شده‌است. این منطقه از شمال به رشته‌کوه البرز، از جنوب به بزرگراه شهید لشگری، از شرق به منطقه ۲ شهری (در امتداد شمال میدان آزادی) و از غرب به منطقه جدید ۲۲ شهری (استادیوم آزادی) محدود شده‌ و موقعیت جغرافیایی آن ۳۵.۷۴۵۱۸۲۴,۵۱.۳۱۵۵۶۵۳ می باشد. از مراکز تفریحی معروف این منطقه پارک ارم در آزادراه تهران - کرج و مجتمع سرزمین عجایب که در بلوار اشرفی اصفهانی واقع شده‌است می‌باشد. درحال حاضر شهرداری تهران در حال ساخت پارک تفریحی دره کن می‌باشد. همچنین دو مرکز تجاری بزرگ بوستان و تیراژه در این منطقه قرار دارند.مراد آباد یکی از محله های منطقه ۵ است که رستوران های مفرح و زیبا در آن قرار دارد. با در نظر گرفتن ویژگی ها و مشخصه های بارز بیان شده، منطقه ۵ شهرداری تهران بزرگ می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای اجاره آپارتمان مبله در تهران باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

اجاره آپارتمان مبله در شهرک نفت - منطقه ۵ تهران

بنیانگذار این شهرک شرکت نفت بوده که از سال ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۴ ساخت آن به طول انجامید و از سال ۶۴ به بعد کارکنان شرکت نفت شروع به سکونت کردند. محدوده این شهرک از ابتدا تغییر خاصی نداشته است و از جنوب به خیابان نخل، از شمال به خیابان کیش (انتهای آبادان )، از شرق به محلاتی و از غرب به شهرک دانشگاه محدود می شود. در حال حاضر به دلیل ممنوعیت ساخت وساز در ارتفای بالاتر از ۱۶۰۰ متر دیگر این شهرک فضایی جهت رشد ندارد. محله شهرک نفت شامل شهرک های نفت، البرز، صدف، گلها، دانشگاه، اقدسیه، آفتاب و مهتاب می باشد که همگی بعد از انقلاب انقلاب اسلامی بوجود آمده و سابقه تاریخی ندارند. ازجمله ویژگی های مهم این منظقه برای اجاره آپارتمان مبله در تهران، سوئیت مبله در تهران و خانه مبله در تهران می توان به دسترسی سریع به ایستگاه‌های مترو، جایگاه های سوخت ، دسترسی سریع به بزرگراه و .... اشاره کرد. می توان برای اجاره آپارتمان مبله در تهران با بهترین قیمت و اطمینان خاطر با تیم حرفه ای ارزان جا برای اجاره مبله در تهران تماس برقرار نمایید.


رهن آپارتمان مبله در شهرک اکباتان - منطقه ۵ تهران

شهرک اکباتان یکی از بزرگ‌ترین و مدرنترین شهرک‌های خاورمیانه است که در غرب تهران و ناحیه شش منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این شهرک ۵٫۹۴ کیلومتر مربع وسعت و ۴۴٬۹۸۱ نفر جمعیت دارد. این شهرک از سمت شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا، از شمال به اتوبان تهران کرج، از غرب به نمایشگاه صنایع هواپیمایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود گشته‌است. این شهرک را شرکت عمران و نوسازی اکباتان ساخته‌است. شهرک اکباتان در مسیر خط چهار متروی تهران قرار دارد. طراحی مجموعه شهرک بر عهدهٔ جردن گروزن آمریکایی و ساخت آن بر عهدهٔ شرکت آمریکایی استارت بوده‌است. طرح ساخت این شهرک در ابتدا بسیار وسیع بود، و به طور نمونه شامل ساخت دریاچهٔ مصنوعی و بزرگ‌ترین مجموعه فرهنگی ایران و غیره می‌شده‌است. مقاومت در مقابل زلزله تا ۹ ریشتر، فضای سبز بسار وسیع، نورگیری کاملأ کافی و شوتینگ و رایزرهایی اختصاصی و پله‌های مخصوص فرار و دهها استاندارد دیگر آمریکایی اکباتان را از بقیه ساخته و ساز‌های تهران و ایران متمایز کرده‌است. این شهرک از سه فاز تشکیل شده که هر فاز شامل چند بلوک و هر بلوک شامل چند ورودی می‌باشد: فاز یک شهرک اکباتان، فاز دو شهرک اکباتان، فاز سه شهرک اکباتان این شهرک دارای ۳۳ بلوک، ۱۵۶۷۵ واحد مسکونی است.که یکی از بهترین مناطق تهران برای اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت با بهترین قیمت و بهترین امکانات رفاهی ست.


اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت محله پونک - منطقه ۵

این محله ناحیه سه شهرداری منطقه پنج در شال غرب تهران و در کوهپایه البرز با جمعیتی بالغ بر ۱۶۰ هزار نفر و با وسعت ۱۳۰۰ هکتار دارای هشت محله به نامهای باغ فیض ، پونک جنوبی ، پونک شمالی ، المهدی ، شهرک نفت ، کوهسار ، مراد آباد ، حصارک می باشد.پونک ، نام یکی از محله های تهران است که در شمال غربی آن و در منطقه ۵ تهران قرار گرفته است.این محله از غرب به جنت آباد ، از شرق به دره پونک و شهرک غرب ، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله باغ فیض محدود است. خیابان مراد آباد و محله چهار دیواری نیز در منتهی الیه شمال غربی پونک قرار دارند. پونک محل باغ های بزرگ و توتستان های قدیمی شمال تهران بوده که از این باغ ها شمار کمی امروزه به جا مانده است. ده یا محله پونک به معنی کوچه های پونه است ، که در دره پونک و در کنار رودخانهای به همین نام قرار دارد. این ده کوچک در سمت راست بزرگراه اشرفی اصفهانی و ضلع شمالی میدان پونک واقع شده است.در محله ی پونک می توانید به سلیقه خودتان و بسته به بودجه تان آپارتمان مبله ای که برای اقامت کوتاه مدت خود در تهران در نظر دارید را اجاره کنید. در صورتی که شما همراهان همیشگی وب سایت اجاره مبله، ارزان جا قصد اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت در تهران را دارید می توانید به آسانی و تنها با یک تماس با تیم حرفه ای ارزان جا با اظمینان خاطر اجاره آپارتمان مبله در تهران را داشته باشید

پیشنهادات روز اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره خانه مبله AX4725 | ارازن جا

خانه مبله AX۴۷۲۵ | منطقه ۲

سوئیت مبله در شمال غرب تهران آماده ی رزرو
سوئیت مبله XI8473 | ارازن جا

سوئیت مبله XI۸۴۷۳ | منطقه ۴

سوئیت مبله در تهران پاسداران مناسب برای اسکان کوتاه مدت
سوئیت مبله در تهران WI7726 | ارازن جا

سوئیت مبله WI۷۷۲۶ | منطقه ۱۲

اجاره و رهن سوئیت مبله شیک و زیبا روزانه

اجاره سوئیت مبله در تهران WN7985 | ارازن جا

سوئیت مبله WN۷۹۸۵ | منطقه ۹

اجاره سوئیت مبله روزانه در تهران با مناسب ترین قیمت
اجاره آپارتمان مبله در تهران در منطقه پاسداران | ارازن جا

اجاره آپارتمان مبله در تهران در منطقه پاسداران JV۵۰۱۰ | منطقه ۴

اجاره آپارتمان مبله در تهران در پاسداران مناسب برای اسکان کوتاه مدت
اجاره آپارتمان مبله تهران CL4284 | ارازن جا

آپارتمان مبله CL۴۲۸۴ | منطقه ۱۵

رهن آپارتمان مبله لوکس در تهران در ولیعصر کوتاه مدت و روزانه

بهترین منزل مبله تهران را با قیمتی مناسب در ارزان جا اجاره کنید.