ارزان جا > مقالات > اجاره واحد مبله در تهران

اجاره واحد مبله در تهران

اجاره واحد مبله در تهران

قیمت آپارتمان مبله در تهران یکی از امکانات سایت اینترنتی ارزان جا می باشد. آخرینموارد فروش و اجاره و رهن آپارتمان مبله روزانه و ماهانه و ویلا در سایت وارد شده است. جهت مشاهده اطلاعات و سایر مشخصات از سایت دیدن کنید. arzanja، قوی ترین سامانه هوشمند جستجوی املاک و مستغلات، شما را در حداقل زمان در امر فروش، اجاره و رهن یاری میکند،  گلچینی از املاک شامل آپارتمان، ویلا، سوئیت و ... را میتوانید پیدا کنید.

اگر ملکی برای فروش یا اجاره دارید، میتوانید  آن را در معرض دید هزاران متقاضی واقعی قرار دهید. شما میتوانید با ثبت درخواست ملک در سایت، خواسته خود را به ما ارسال کنید تا در اسرع وقت برای هماهنگی با شما تماس بگیریم. ما شما را از آخرین فایلهای اضافه شده در این سامانه که مطابق با خواسته شما باشد، آگاه میکنیم. جهت اطلاع از آخرین اخبار مسکن، ساختمان و مطالب مفید در سایت درخواست دهید. قیمت آپارتمان مبله در تهران را از ما بگیرید

توضیحات برای عکس ثبت نشده

اجاره روزانه تهران

درباره آپارتمان مبله این آپارتمان مبله در منطقه ی ۷ در نزدیکی خیابان مفتح بنا شده است.
متراژ این منزل مبله تهران در حدود ۱۶۰ متر است.این آپارتمان مبله دارای ۴ اتاق خواب می باشد که در یکی از اتاق خواب های آن تخت خواب یکنفره و در اتاق دیگر به تعداد میهمانان لوازم خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار می گیرد.
از دیگر امکانات این آپارتمان مبله تهران می توان مبلمان، تلویزیون، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پزشامل اجاق گاز، یخچال، لباسشویی، ظروف آشپزخانه را نام برد.
این آپارتمان مبله دارای آسانسور و پارکینگ می باشد

توضیحات برای عکس ثبت نشده

کرایه روزانه خانه در تهران | محله نظام آباد

این محله از غرب به مجیدیه، از شرق به نارمک و تهران نو، از شمال به محله رسالت و از جنوب به محله امام حسین محدود است. خیابان شهید مدنی (خیابان نظام آباد) و سبلان معروفترین خیابان‌های این منطقه‌است. چهارراه نظام‌آباد تقاطع این دو خیابان است. خیابانهای ناجی ٬ شارق (رجبی) ، امیر شرفی ، کهن ، حسینی در نظام آباد جنوبی و خیابانهای سبلان ، لشکر ، ارباب مهدی (بخت آزاد) و وحیدیه (داودی) در قسمت شمالی خیابان و ایستگاههای متروی میدان امام حسین، شهید مدنی، سبلان، فدک و گلبرگ در این خیابان قدیمی قرار گرفته‌است. سینما شاهد، پارک فدک و باشگاه رسالت (دیهیم) و مراکز تجاری امیر و تیراژه شماره ۲ از مراکز فرهنگی تجاری و ورزشی این منطقه‌است. شایان ذکر است که اجاره آپارتمان مبله در تهران، محله نظام آباد به دلیل امکانات و دسترسی های فراوانی که این محله دارد بسیار مناسب است. از این رو پیشنهاد می شود برای اطلاع از جزئیات اجاره آپارتمان با تیم اجرایی ارزان جا تماس حاصل فرمایید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

منزل اجاره - منطقه ۷

منطقه ۷ یکی از مناطق واقع در پهنه مرکزی شهر تهران است که با مساحت ۱۵۴۰ هکتار از جنوب به مناطق ۱۳ و ۱۲، از غرب به منطقه ۶ و از شرق به منطقه ۸ محدود است. وسعت منطقه هفت ۱/۲% مساحت کل شهر تهران است واز لحاظ وسعت مقام پانزدهم را در بین مناطق شهر تهران دارا میباشد. محلات گرگان ، نظام آباد ، عباس آباد ، عشرت آباد و اندیشه ازمحلات مشهور این منطقه هستند. با توجه به ویژگی های بیان شده، تیم ارزان جا به شما عزیزان پیشنهاد می کند که برای اجاره آپارتمان مبله ای راحت و مجهز، این منطقه را انتخاب کنید.

پیشنهادات روز اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله تهران @@5504 | ارازن جا

آپارتمان مبله در تهران نزدیک اتوبان همت @@۵۵۰۴ | منطقه ۳

رزرو آپارتمان مبله در دروس تهران واقع در منطقه ای قدیمی
اجاره سوئیت مبله ارزان در تهران ID3832 | ارازن جا

سوئیت مبله ID۳۸۳۲ | منطقه ۱۹

اجاره روزانه سوئیت مبله در تهران
اجاره خانه مبله در تهران A@5436 | ارازن جا

خانه مبله A@۵۴۳۶ | منطقه ۲

اجاره روزانه خانه مبله در تهران در محله صادقیه کوتاه مدت

رهن آپارتمان مبله در تهران YH8520 | ارازن جا

آپارتمان مبله YH۸۵۲۰ | منطقه ۵

اجاره آپارتمان مبله روزانه ، شبانه ، یک ماهه و یا ماهانه در غرب تهران در یکی از بهترین منطقه ها
خانه مبله ZN1069 | ارازن جا

خانه مبله ZN۱۰۶۹ | منطقه ۹

اجاره خانه مبله روزانه در تهران با مناسب ترین قیمت
اجاره آپارتمان مبله در تهران CT2625 | ارازن جا

آپارتمان مبله CT۲۶۲۵ | منطقه ۱۴

اجاره هفتگی ، شبانه ، یک ماهه و یا ماهانه آپارتمان مبله در تهران