ارزان جا > اجاره آپارتمان مبله در تهران > آپارتمان مبله - تهران | ارزان جا

آپارتمان مبله

در وب سایت ارزان جا (arzanja)، پرتال جامع اجاره آپارتمان مبله در تهران، اطلاعتی از قیبل اجاره آپارتمان در تهران - اجاره - اجاره آپارتمان مبله در تهران - اجاره خانه در تهران - آپارتمان - اجاره آپارتمان تهران - اجاره آپارتمان مبله - اجاره سوئیت در تهران - اجاره خانه - اجاره سوئیت ۳۰ متری در تهران - اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران - آپارتمان تهران - اجاره آپارتمان مبله در تهران کوتاه مدت گردآوری شده و کافی است تماس بگیرید، مشاوره دریافت کنید و از بین تمام آپارتمان های موجود در ارزان جا، بهترین آپارتمان در هر منطقه از تهران و یا در شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران و یا جنوب تهران برای اجاره کردن پیدا کنید و از مناسب ترین قیمت اجاره در تهران بهره مند شوید. ارزان جا، مجری تخصصی اجاره ی انواع آپارتمان مبله شده و با امکانات در تهران بزرگ

آپارتمان مبله در تهران

درباره آپارتمان مبله

 اجاره ماهانه آپارتمان مبله در تهران در منطقه ۱۰ همراه با امکانات و دسترسی های متعدد.متراژ این منزل مبله در حدود ۸۰ متر مربع است که در یک آپارتمان ۵ طبقه قرار دارد . از امکانات خاص این آپارتمان می توان به آسانسور، تراس، بالکن، کولر گازی پنجره ای و ماشین لباسشویی اشاره کرد.این آپارتمان مبله شیک یک انتخاب عالی برای شما مشکل پسندان است. برای رزرو این آپارتمان مبله به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه با تیم ارزان جا هماهنگ شوید تا آنها این آپارتمان مبله را برای شما عزیزان رزرو نمایند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

درباره محله منیریه

این محله در منطقه ۱۱ شهرداری تهران واقع شده و از جنوب به خیابان فرهنگ و از شمال به چهارراه سپه و از شرق و غرب به ترتیب به چهارراه ابوسعید و چهارراه لشکر محدود می شود. این محله که در ناحیه ۲ شهرداری منطقه ۱۱ قرار دارد با جمعیتی معادل ۲۴۲۰۲ نفر دارای سرای محله است. مساحت این محله ۹۱ هکتار محاسبه شده که خیابان کارگر در مجاورت آن قرار دارد و از شمال به خیابان امام خمینی، از جنوب به خیابان معیری و ابوسعید، از شرق به خیابان وحدت اسلامی و از غرب به خیابان کارگر محدود می شود. برای انتخاب و اجاره آپارتمان مبله در تهران کافی است به ارزان جا اعتماد کنید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

مزایای اجاره آپارتمان مبله در تهران - منطقه ۱۱

درباره منطقه ۱۱

منطقه ۱۱ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در مرکز شهر تهران قرار دارد. به طور کلی تا سال ۱۳۴۲ بخش‌های مهمی از منطقه ۱۱ مناطق مرفه‌نشین و پر رونق تهران محسوب می‌شد اما همزمان به لحاظ موقعیت مرکزی منطقه فعالیت‌های کارگاهی و بازارهای تخصصی در بخش‌های شمالی آن رونق یافت. این منطقه با مساحت ۱۱٫۷۵ کیلومتر مربع دارای ۴ ناحیه و ۱۹ محله است و شبکه معابر آن شامل ۴۵٫۲ کیلومتر معابر شریانی و ۲۲٫۸ کیلومتر پخش‌کننده محلی می‌شود. برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران و یا اجاره آپارتمان مبله در تهران به صورت ماهانه می توانید ارزان جا را انتخاب کنید.